Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Wstecz

Warsztaty

Wkrótce warsztaty. Czekamy na zgłoszenia!

data dodania: 2020-02-14 09:55:00

Osoby zajmujące się edukacją kulturową/animacją, prowadzące działania kulturalne, edukacyjne, nauczycieli, pracowników instytucji kultury, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i osób indywidualnych działających w sferze kultury i edukacji  na terenie województwa podkarpackiego zapraszamy do udziału w  bezpłatnych warsztatach. Udział w warsztatach jest warunkiem przystąpienia do konkursu grantowego na projekty z zakresu edukacji kulturowej skierowane do dzieci i młodzieży lub o charakterze międzypokoleniowym.

 

HARMONOGRAM:

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 5 marca. Ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły udziału w warsztatach w regulaminie i karcie zgłoszenia do pobrania poniżej.

ZAPRASZAMY!

 

Rozpoczęliśmy warsztaty

8 marca w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie zainaugurowaliśmy bezpłatne warsztaty organizowane w ramach projektu BMK.  Pierwsze zajęcia poprowadziła fotografka i animatorka kulturalna Kinga Bielec z Mielca, która przedstawiła proste zasady robienia zdjęć podczas realizacji projektów kulturalnych. Uczestnicy oprócz znajomości podstaw technicznych fotografowania usłyszeli wiele cennych rad  o edycji zdjęć, prawidłowym kadrowaniu, wykorzystywaniu gry świateł do osiągnięcia niebanalnych efektów, o  selekcji i przygotowywaniu fotografii do publikacji. Swoje wiadomości utrwalali podczas prostych ćwiczeń. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

 

 

Autor zdjęć - Michał Jakóbczyk - Fundacja Teatr Wyobraźni

  Zapraszamy na kolejne warsztaty

  Zapraszamy na kolejne w tym miesiącu warsztaty organizowane w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021.

  Tym razem 14 marca spotkamy się w Muzeum Kresów w Lubaczowie (ul. Sobieskiego 4). Wiedzą na temat finansowania projektów kulturalnych - okiem praktyka podzieli się Patryk Kuś - Prezes Zarządu lubartowskiej Fundacji My Evergeen. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu finansowania działalności społecznej z funduszy lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich na rzecz organizacji pozarządowych oraz samorządowych instytucji kultury.

  Natomiast 15 marca w Jasielskim Domu Kultury (ul. Kołłątaja 1) warsztaty nt. "Pedagogika zabawy w socjoterapii" poprowadzi Ewa Noga - prezes Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Lublinie. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z podstawami założeń socjoterapii i pedagogiki zabawy  oraz  nabędą praktyczne umiejętności tworzenia scenariuszy zajęć grupowych z wykorzystaniem różnych zabaw.

  Przewidywany czas zajęć od godz. 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad.

  UWAGA❗️❗️❗️ ODWOŁUJEMY WARSZTATY


  Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zawieszamy do 25 marca działania związane z realizacją projektu Bardzo Młoda Kultura w woj. podkarpackim.

   Uwaga! Już wkrótce wznowimy organizację warsztatów

   data dodania: 2020-05-10 14:30:21

   Już wkrótce poinformujemy o nowych terminach i sposobie organizacji warsztatów. Najważniejsza informacja jest taka, że na pewno się one odbędą! Dopinamy szczegóły. Na bieżąco śledźcie naszą stronę.

    • ​​​​​

    Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019 - 2021