Komunikat

UWAGA! W związku z bieżącymi wydarzeniami związanymi z epidemią koronawirusa warsztaty zaplanowane na kwiecień w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2020 nie odbędą się w podanych wcześniej terminach.  O dalszych krokach związanych z realizacją programu będziemy Państwa informować.

Media o nas

Programem Bardzo Młoda Kultura udało się zainteresować podkarpackie media. Telewizja Rzeszów, Radio Rzeszów oraz Katolickie Radio FARA objęły patronat medialny nad projektem.

UWAGA❗️❗️❗️ ODWOŁUJEMY WARSZTATY

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zawieszamy do 25 marca działania związane z realizacją projektu Bardzo Młoda Kultura w woj. podkarpackim.
Warsztaty zaplanowane na 14 i 15 marca br. zostaną przeprowadzone w innym terminie o czym Państwa poinformujemy.

Zapraszamy na kolejne warsztaty

14 i 15 marca zapraszamy na kolejne w tym miesiącu warsztaty organizowane w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021.