Zaproszenie na pierwsze warsztaty

8 marca br. zapraszamy na pierwsze warsztaty w ramach tegorocznej edycji BMK, które odbędą w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie w godz. 10:00-18:00. O prostych zasadach robienia dobrej dokumentacji wizualnej w projektach kulturalnych opowie Kinga Bielec - animatorka kulturalna i działaczka społeczna z Mielca. Na warsztatach mile widziane będą własne aparaty fotograficzne.

Kinga Bielec  jest absolwentką kierunku "Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej" na Uniwersytecie Jagiellońskim, podyplomowych studiów „Przestrzeń publiczna, Sztuka, Demokracja - relacje i możliwości” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz XIV edycji Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Fotografka, animatorka kultury, działaczka na rzecz sektora pozarządowego. Związana z Fundacją SOS Życie oraz Stowarzyszeniem Kulturalnym JARTE. Uwielbia  żywiołową pracę z ludźmi przy projektach kulturalnych i społecznych.